J&A Work - praca Holandia od zaraz

Zadowolony Klient to dla nas największa satysfakcja.
+48 501 638 639

Chcesz znaleźć pracę w Holandii? Najlepiej wówczas zacznij jej szukać jeszcze przed wyjazdem ze swojego kraju. Wyjazdy do pracy tymczasowej w Holandii stały się jedną z nowoczesnych form zatrudnienia dopasowaną do wymagań współczesnego rynku pracy. Zasady są proste: pracownik tymczasowy zatrudniany jest przez Agencję Pracy Tymczasowej na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę tymczasową, dzięki czemu opłacane są wszystkie składki i podatki. Pracownik tymczasowy delegowany jest następnie do wykonywania pracy na terenie współpracującej z nami firmy. Jako pracownik tymczasowy możesz więc wykonywać prace sezonowe, pracować w, usługach lub przy linii produkcyjnej – zakres obowiązków będzie zależał od Twoich predyspozycji, chęci i umiejętności.

Szukanie pracy nie jest łatwą rzeczą i nie możemy obiecać, że znajdziesz ją z dnia na dzień. Czasem na naprawdę ciekawą ofertę zatrudnienia trzeba długo czekać, a rekrutacje potrafią ciągnąć się miesiącami  Jeśli już podjąłeś decyzję o zmianie pracy– my podpowiemy co pomoże Ci szybko i skutecznie  znaleźć pracę w Holandii od zaraz.

Napisz CV. Twoje CV to Twoja wizytówka!

Warto zacząć od razu od przygotowania CV - dzięki temu będziesz w każdej chwili gotowy, by aplikować, gdy pojawi się ciekawa oferta! Zwykle w momencie rozpoczęcia poszukiwań odgrzebujemy swoje stare CV (na przykład sprzed kilku lat) i próbujemy je odświeżyć. My proponujemy, abyś zaczął od nowa. Dzięki temu unikniesz powielania poprzednich błędów, a także spojrzysz świeżym okiem na swoją historię zawodową. Tak przygotowane CV będzie dobrym wstępem do poszukiwań pracy. Postaraj się, by Twoje cv było przejrzyste i uporządkowane. Wymień następujące dane:

•     Dane osobowe,
•     Doświadczenie zawodowe,
•     Wykształcenie i kursy,
•     Informacje mające znaczenie w przypadku tego konkretnego ogłoszenia o pracę (np. prawo jazdy, znajomość języków obcych, umiejętności etc).

 Szukaj ogłoszeń w sieci!

Dobry start to połowa sukcesu! Włącz komputer i szukaj ogłoszeń. Wpisując w wyszukiwarce ,,praca w Holandii od zaraz” natkniesz się na dziesiątki portali z ogłoszeniami. Wielu pracodawców szuka kandydatów do pracy za pośrednictwem Internetu. Dlatego jest to doskonałe medium umożliwiające szukanie pracy w Holandii. Kolejna sprawa - media społecznościowe. Może właśnie Twój potencjalny pracodawca, ogłasza się również na facebooku?. Zaloguj się i śledź na bieżąco poczynania firm lub agencji pracy, które poszukują pracowników do pracy w Holandii. Uwaga! Pamiętaj, aby uważnie przeczytać ogłoszenie! Zastanów się, czy ta konkretna oferta pokrywa się z Twoimi oczekiwaniami, Czy wiesz wszystko na temat funkcji, o którą się ubiegasz? Jeśli nie – skontaktuj się z daną firmą. W ten sposób upewnisz się, ze wszystko dobrze zrozumiałeś.

Znajdź pracę z J&A Work!

Jeśli wszedłeś na naszą stronę internetową poświęconą naszym ofertą pracy, to nie mogłeś lepiej trafić. Czas uznać, że Twoje poszukiwania pracy dobiegły końca. Koniecznie odwiedź nasze biuro. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie dobrą ofertę. Jeżeli nie masz czasu na odwiedziny – zadzwoń lub wyślij e-maila, a my odezwiemy się do Ciebie. Nie marnuj również czasu i stale poszerzaj swoje umiejętności i na bieżąco aktualizuj CV.
Mamy nadzieję, ze nasze wskazówki okazały się pomocne. Pamiętaj – jeśli tym razem się nie uda, to nic strasznego!

 

Życzymy powodzenia w znalezieniu wymarzonej pracy!

Zarejestruj się

Znajdź pracę dla siebie

Zarabiaj

1. Zarejestruj się

Krok 1

2. Znajdź pracę dla siebie

Krok 2

3. Zarabiaj

Krok 3