J&A Work - praca Holandia od zaraz

Zadowolony Klient to dla nas największa satysfakcja.
+48 501 638 639

Praca w Holandii stała się dla tysięcy Polaków atrakcyjnym sposobem na rozwiązanie ich problemów finansowych  oraz nadzieją na lepszy początek. Mniej więcej jedna trzecia ludzi, wyjeżdżających do pracy do Holandii, to pary. Agencje pracy tymczasowej w swojej ofercie posiadają oferty pracy skierowane dla par. O tym jak znaleźć oferty pracy w Holandii dla par, pisaliśmy już wcześniej na naszym blogu. Zerknij na Praca w Holandii w ogrodnictwie dla par.


Szukając pracy w Holandii, musicie wykazywać swoja chęć do pracy, cel i motywację. Tak, by rekruter miał to przekonanie, że nie jedziecie do Holandii razem tylko dlatego, że boicie się związku na odległość. Dlaczego więc warto rozważyć wyjazd z drugą połówką?

Zaleta – znajomy współlokator

Wizja mieszkania z przypadkowymi ludźmi i współdzielenia z nimi kuchni, łazienki i toalety może być niekomfortowa. Pary mają bezsprzecznie jedną zaletę – agencje pracy mogą kwaterować je razem w pokoju. Zawsze będziesz wiedzieć, kto będzie twoim współlokatorem. Praca w tym samym miejscu? Czemu nie! Większość agencji może zapewnić, że będziecie  pracować w tym samym miejscu lub na tych samych zmianach.

Pracodawcy patrzą inaczej

Pracodawcy dużo bardziej przychylnie oceniają pracujące pary, ponieważ ci, którzy przyjeżdżają w dwójkę, to zwykle stali pracownicy, bardziej wytrwali. Rzadziej zmieniają pracę, zostają dłużej w obcym kraju, łatwiej i szybciej dostosowują się do nowych warunków i są bardziej zmotywowani do pracy. Na chwilę obecną łatwo znaleźć pracę parom w ogrodnictwie, bez konieczności znajomości języka.

Samotni kandydaci ryzykują

Tym, którzy przyjeżdżają sami, trudniej jest podjąć wszystkie wyzwania. Dużą zaletą jest zatem, gdy wyjeżdża się z drugą połową, bo wtedy nie wszystko aż tak bardzo się zmienia, a ewentualne zmiany łatwiej jest zaakceptować, gdy ma się obok bliską osobę. Najważniejszym jest jednak to, że gdy wyjeżdżasz do pracy ze swoją drugą połówką masz przede wszystkim komfort psychiczny. Praca nie jest łatwa, czasem wszystko świetnie się układa, ale bywają dni, kiedy ogarnia nas stres, pojawiają się trudności. Wracasz jednak do domu, gdzie czeka na ciebie bliska osoba, która może cię pocieszyć, wesprzeć, motywować do działania. We dwoje zawsze raźniej! A więc nawet, gdy pojawiają się jakieś problemy czy wyzwania, razem łatwiej je pokonać.


Szukasz pracy w Holandii? Zobacz nasze oferty pracy dla par w Holandii!

Zarejestruj się

Znajdź pracę dla siebie

Zarabiaj

1. Zarejestruj się

Krok 1

2. Znajdź pracę dla siebie

Krok 2

3. Zarabiaj

Krok 3