J&A Work - praca Holandia od zaraz

Zadowolony Klient to dla nas największa satysfakcja.
+48 501 638 639

Poszukujesz pracy sezonowej na wakacje? A może masz dłuższy urlop i chcesz w tym czasie podreperować domowy budżet? Atrakcyjne zatrudnienie możesz zdobyć w Holandii. Jakie zalety ma praca sezonowa w tym kraju?

Prace sezonowe - ogrodnictwo

Dla kogo praca sezonowa w Holandii?

Praca za granicą sezonowa doskonale sprawdzi się dla osób w różnym wieku. Studenci w czasie wakacji mogą zebrać pieniądze potrzebne na cały rok akademicki, a młodzi pracownicy podczas urlopu dorobić do pensji.
Dużym zainteresowaniem kobiet cieszy się praca w ogrodnictwie (przy ścinaniu i pakowania kwiatów, pakowaniu cebulek tulipanów, pielęgnacji roślin ozdobnych). Bogaty wybór takich ofert sprawia, że każdy może dobrać dla siebie ogłoszenie idealnie dostosowane do indywidualnych predyspozycji oraz oczekiwań finansowych.

Zatrudnienie w ogrodnictwie często podejmują zarówno osoby młode, jak i emeryci czy pary, które mogą skorzystać ze wspólnego zakwaterowanie (często pracodawcy zapewniają miejsca noclegowe osobom zatrudnianym w szklarniach). Praca od zaraz w Holandii z zakwaterowaniem jest bezpieczna, nie wymaga wynajmowania pokoju i ponoszenia opłat za przejazdy.

Panowie mogą znaleźć zatrudnienie na produkcji czy w magazynach, które jest nieco bardziej wyczerpujące fizycznie (najczęściej jest to praca stojąca), ale w zamian stawki godzinowe są wyższe.

Zalety pracy sezonowej w Holandii

Legalne zatrudnienie w Holandii pozwala już podczas miesiąca zdobyć pokaźny zastrzyk gotówki.  Najniższa stawka miesięczna w tym malowniczym europejskim kraju wynosi 1551,60 euro (Holandia słynie jako kraj oferujący jedne z najwyższych zarobków w Europie).

Agencje pośrednictwa pracy zapewniają legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ubezpieczenie i wsparcie konsultanta w razie problemów. To sprawia, że nawet sezonowa praca w Holandii bez języka za najniższe miejscowe wynagrodzenie dla wielu Polaków jest bardzo korzystna.

Polacy zatrudnieni w Holandii są objęci ochroną miejscowego prawa pracy, a w razie nieprawidłowości czy zaniżania stawek przez pracodawcę mogą skorzystać z pomocy miejscowego odpowiednika Państwowej Inspekcji Pracy.

Zarejestruj się

Znajdź pracę dla siebie

Zarabiaj

1. Zarejestruj się

Krok 1

2. Znajdź pracę dla siebie

Krok 2

3. Zarabiaj

Krok 3