J&A Work - praca Holandia od zaraz

Zadowolony Klient to dla nas największa satysfakcja.
+48 501 638 639

Bardzo dużym zainteresowaniem Polaków poszukujących sezonowej pracy w Holandii cieszą się oferty zatrudnienia w ogrodnictwie. Często skierowane są one w stronę par oraz całych rodzin. Dlaczego warto rozważyć wyjazd z bliskimi?

Praca dla par

Zalety pracy w ogrodnictwie

Holandia słynie z uprawy kwiatów ozdobnych. Jedną z jej wizytówek są przepiękne tulipany, róże oraz orchidee. Duże szklarnie zajmują się uprawą i dystrybucją roślin ozdobnych do odbiorców w całej Europie. Dla Polaków mogą one stać się atrakcyjnym miejscem zatrudnienia.

Oferty w ogrodnictwie budzą duże zainteresowanie wśród osób, które interesuje praca w Holandii bez języka. Zajęcie polegające na ścinaniu i pakowaniu kwiatów wiąże się z wysokimi stawkami godzinowymi, które pozwalają podczas sezonu zarobić o wiele więcej niż w Polsce.

Zaletą pracy przy kwiatach w Holandii jest to, że nie wymaga ona tak doskonałej kondycji, jak wyjazdy do Belgii i innych krajów europejskich, gdzie przeważają oferty polegające na zbieraniu truskawek oraz warzyw. Polscy pracownicy sezonowi doceniają to, że praca z kwiatami jest o wiele lżejsza (w szklarniach pracownicy nie są narażeni na niekorzystne warunki pogodowe – upał czy deszcze).
Przycinanie roślin według wzorów, pikowanie zaszczepek do doniczek czy chociażby układanie ich na paletach to zajęcie, które sprawdzi się dla osób w różnym wieku.

Jak znaleźć oferty dla par?

Legalnego zatrudnienia w Holandii warto szukać z pomocą polskich agencji pośrednictwa pracy. Licencjonowane biuro zajmie się wszystkimi formalnościami, często zapewni również dowóz na miejsce oraz zakwaterowanie. Właściciele szklarni chętnie zatrudniają pary lub całe rodziny. Bliscy mogą skorzystać ze wspólnego zakwaterowania. Tego rodzaju praca w Holandii od zaraz idealnie sprawdzi się dla małżeństw oraz par studenckich, które w czasie wakacji chcą dorobić do stypendium.

Podejmując zatrudnienie w ogrodnictwie można zaoszczędzić na kosztach przejazdów (bilety w holenderskiej komunikacji miejskiej są drogie) oraz wynajmie mieszkania. Wiele agencji pośrednictwa zapewnia także wsparcie konsultanta na miejscu, dzięki czemu podjęcie sezonowego zatrudnienia jest w pełni bezpieczne.

Zarejestruj się

Znajdź pracę dla siebie

Zarabiaj

1. Zarejestruj się

Krok 1

2. Znajdź pracę dla siebie

Krok 2

3. Zarabiaj

Krok 3