J&A Work - praca Holandia od zaraz

Zadowolony Klient to dla nas największa satysfakcja.
+48 501 638 639

Poszukujesz pracy sezonowej, która pomogłaby Ci dorobić do pensji, renty lub emerytury? A może interesuje Cię zatrudnienie na wakacje, dzięki któremu zdobędziesz atrakcyjne wynagrodzenie w czasie wolnym od zajęć na uczelni? Idealnym rozwiązaniem dla kobiet będzie praca w Holandii. Wprost wymarzoną branżą dla osób, które poszukują zatrudnienia typowo sezonowego jest ogrodnictwo.

Ogrodnictwo w Holandii

Dla kogo praca w ogrodnictwie?

Wystarczy przejrzeć oferty biur pośrednictwa pracy, aby przekonać się, że bardzo dużo stanowisk pochodzi z sektora ogrodniczego. Takie zatrudnienie doskonale sprawdzi się dla pań, które interesuje praca w Holandii bez języka.
Sezonowe zajęcie można znaleźć przede wszystkim w szklarniach zajmujących się uprawą kwiatów. Praca może polegać na przycinaniu i pielęgnacji róż oraz bardzo popularnych w tym kraju tulipanów. W holenderskich szklarniach często uprawiane są także orchidee, chryzantemy i inne rośliny ozdobne. Tego rodzaju praca dla kobiet w Holandii nie wymaga szczególnych kwalifikacji, co sprawia, że jest dostępna niemal dla każdego.

Na czym polega praca?

Zatrudnienie w szklarniach bardzo często polega na ścinaniu, segregowaniu oraz pakowaniu kwiatów do dystrybucji. Zajęcie bardzo często można wykonywać na siedząco więc oferty są skierowane do osób o różnej kondycji fizycznej (w tym także rencistek i pań o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, których zatrudnienie dla holenderskich pracodawców jest korzystne ze względu na możliwość pozyskania dopłat).
Rzadziej do obowiązków pracowników należy również pielęgnacja uprawianych roślin – na takich stanowiskach wymagana jest lepsza kondycja fizyczna, ale wynagrodzenie zwykle jest wyższe niż przy segregacji i układaniu kwiatów.

Zalety pracy w ogrodnictwie

Jako praca sezonowa za granicą zatrudnienie w szklarniach uprawiających kwiaty i inne rośliny ozdobne doskonale spełni wymogi kobiet, którym zależy na wysokich zarobkach, a jednocześnie nie chcą przechodzić długiego szkolenia (krótkie szkolenia wstępne odbywają się najczęściej już na miejscu – tuż przed podpisaniem umowy). Wiele pań decydujących się na pracę sezonową w Holandii docenia bezpieczeństwo takiego zatrudnienia. Praca w szklarni to zajęcie, które nie naraża na wypadki, odbywa się w stabilnych warunkach.

Zarejestruj się

Znajdź pracę dla siebie

Zarabiaj

1. Zarejestruj się

Krok 1

2. Znajdź pracę dla siebie

Krok 2

3. Zarabiaj

Krok 3