J&A Work - praca Holandia od zaraz

Zadowolony Klient to dla nas największa satysfakcja.
+48 501 638 639

Kiedy zapada decyzja o wyjeździe do pracy do Holandii, pozostaje do rozwiązania już tylko jedna kwestia: czy skorzystać z usług agencji pracy tymczasowej, czy jechać na własną rękę. Bez wątpienia obie strategie mają swoje plusy i minusy. Jednak dla osób, które wyjeżdżają do Królestwa Niderlandów po raz pierwszy najlepszym sposobem będzie skorzystanie z usług agencji. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jeśli wybierzemy dobrą agencję, nie musimy się obawiać o pracę czy zakwaterowanie. Cel osiągnięty (mamy pracę), na największy stres (gdzie będę mieszkać?) mamy z głowy. Jeśli jednak zdecydujesz się jechać na własną rękę, pamiętaj, by wcześniej znaleźć sobie pewne miejsce zakwaterowania. Będzie to trudne, ale koniecznie trzeba o to zadbać z dużym wyprzedzeniem. Wyjazdy „na wariata” polecamy tylko tym, którym brak dachu nad głową nie przeszkadza w cieszeniu się życiem :)

Chcesz znaleźć pracę w Holandii? Najlepiej wówczas zacznij jej szukać jeszcze przed wyjazdem ze swojego kraju. Wyjazdy do pracy tymczasowej w Holandii stały się jedną z nowoczesnych form zatrudnienia dopasowaną do wymagań współczesnego rynku pracy. Zasady są proste: pracownik tymczasowy zatrudniany jest przez Agencję Pracy Tymczasowej na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę tymczasową, dzięki czemu opłacane są wszystkie składki i podatki. Pracownik tymczasowy delegowany jest następnie do wykonywania pracy na terenie współpracującej z nami firmy. Jako pracownik tymczasowy możesz więc wykonywać prace sezonowe, pracować w, usługach lub przy linii produkcyjnej – zakres obowiązków będzie zależał od Twoich predyspozycji, chęci i umiejętności.

Praca w Holandii stała się dla tysięcy Polaków atrakcyjnym sposobem na rozwiązanie ich problemów finansowych  oraz nadzieją na lepszy początek. Mniej więcej jedna trzecia ludzi, wyjeżdżających do pracy do Holandii, to pary. Agencje pracy tymczasowej w swojej ofercie posiadają oferty pracy skierowane dla par. O tym jak znaleźć oferty pracy w Holandii dla par, pisaliśmy już wcześniej na naszym blogu. Zerknij na Praca w Holandii w ogrodnictwie dla par.

Ludowa mądrość głosi, że lepiej się zabezpieczać. Żeby wiedzieć jak, trzeba się najpierw dowiedzieć przed czym! Rozpoczyna się sezon, kiedy zainteresowanie dodatkową pracą rośnie. Polacy, zachęceni wysokimi zarobkami coraz częściej decydują się na podjęcie pracy w Holandii (zdarza się, że jest to ich pierwszy wyjazd za granicę).

Wśród Polaków planujących wyjazd zarobkowy do Holandii przeważają osoby poszukujące zatrudnienia w ogrodnictwie. Branża ta nie wymaga posiadania specjalistycznych umiejętności oraz znajomości języka, a jednocześnie oferuje atrakcyjne zarobki. Podpowiadamy, kiedy zaplanować wyjazd do Holandii, aby trafić na pełnię sezonu.

W większości przypadków rekrutacja do pracy w Holandii przebiega według jednego schematu. Przed jej przeprowadzeniem kandydat powinien złożyć swój akces do chęci podjęcia zatrudnienia w postaci CV. Bez względu, czy jest to praca w Holandii od zaraz czy zatrudnienie poprzedzane kilkoma etapami rekrutacyjnymi - sama rekrutacja podlega jednemu schematowi.

Holandia na europejskim rynku pracy znana jest przede wszystkim z najbardziej atrakcyjnych ofert wolnych wakatów w sektorze ogrodniczym. Są one proponowane w większości przypadków w formie sezonowego zatrudnienia. Właśnie z tego powodu  stanowią dla wielu, w pierwszej kolejności młodych osób oraz osób posiadających w kraju stałe zatrudnienie  - idealne zajęcie podczas wakacji.

Wakacyjna praca w Holandii

Holandia odnotowuje dużo niższy poziom bezrobocia niż Polska. Za poszukiwaniem zatrudnienia właśnie tam przemawiają wysokie zarobki połączone z niewygórowanymi kosztami utrzymania oraz rozwinięty system opieki socjalnej (m.in. dla osób bezrobotnych). Dziś podpowiadamy, jak zacząć pracę Holandii.

Holandia słynie z ogrodnictwa, a jej symbolem stały się wiatraki

Holandia kusi niskim bezrobociem, mnogością ofert i możliwościami dużego zarobku. Co warto wiedzieć o miejscowym rynku, aby wyjazd okazał się dla nas możliwie, jak najkorzystniejszy.

Amsterdam - stolica Holandii

Holandia słynie z najniższego bezrobocia wśród państw UE, restrykcyjnego przestrzegania praw pracowniczych oraz wysokich płac (płace minimalne są tam podnoszone co pół roku). Nic więc dziwnego w tym, że miejscowy rynek cieszy się dużym zainteresowaniem Polaków. Dzisiaj przygotowaliśmy krótki poradnik, z którego dowiesz się, jak dokładnie wygląda praca i życie w Holandii.

Życie w Amsterdamie, stolicy Holandii

Rozważasz wyjazd do pracy do Holandii, ale nie znasz dobrze języka? Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy agencji pośrednictwa pracy. W Polsce praca tymczasowa nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem. W Holandii z usług tego typu firm korzysta jednak wiele osób. Wyjazd z pośrednikiem będzie nie tylko legalny, alei bezpieczniejszy.

Pośrednictwo pracy w Holandii

Holandia stwarza duże możliwości zarobku zarówno dla pracowników stałych, jak i sezonowych. Wiele osób docenia nie tylko wysokie stawki i duży wybór ofert, ale także przyjazne nastawienie Holendrów do Polaków oraz bezpieczeństwo zatrudnienia zagwarantowane przez miejscowe przepisy prawa. Jakich formalności należy dopełnić, aby rozpocząć legalną pracę w Holandii?

Formalności

Zarejestruj się

Znajdź pracę dla siebie

Zarabiaj

1. Zarejestruj się

Krok 1

2. Znajdź pracę dla siebie

Krok 2

3. Zarabiaj

Krok 3